SchoolHub в УКД
01 березня 2024 11:03
SchoolHub в УКД

Упродовж тижня учні Черніївського, Лисецького, Марковецького, Липівського, Старолисецького ліцеїв, Долинського ліцею №7, Ліцею імені І. Пулюя, Вовчинецької, Хриплинської, Підлузької, Колодіївської, Драгомирчанської та Березівської гімназій, а також Мединського ліцею Галицької ТГ, Вікторівської гімназії ім. С. Пушика Галицької ТГ, Ліцею № 25 Івано-Франківської ТГ, Братковецького ліцею Івано-Франківської ТГ, Блюдниківського ліцею Галицької ТГ, Чорнолізького ліцею Тисменицької ТГ, Старокривотульського ліцею Тисменицької ТГ, Крилоського ліцею Галицької ТГ, приватної школи «Перша ластівка» Івано-Франківської ТГ, Підпечарського ліцею Івано-Франківської ТГ, Ліцею «Академічний» Галицької ТГ, Бринської гімназії Галицької ТГ, Радчанського ліцею Івано-Франківської ТГ стали учасниками соціального проєкту Університету Короля Данила «SchoolHub».

Для випускників уже традиційно провели лекцію на тему «Захист прав дитини в умовах воєнного стану», а також майстер-класи зі спеціальностей «Філологія», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

«Утілення такого формату співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами уже стало звичним для Університету Короля Данила. Презентуючи спеціальності для випускників, намагаємося таким чином сприяти їхній подальшій професійній орієнтації», - відзначає проректорка із соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька .