Проєкт «SchoolHub» в Університеті Короля Данила
08 лютого 2024 08:02
Проєкт «SchoolHub» в Університеті Короля Данила

Учасниками сьогоднішнього «SchoolHub» стали учні Грабовецької, Підгірської, Жураківської, Монастирчанської, Глибівської, Солотвинської гімназій, а також Старунського, Манявського і Марківського ліцеїв Богородчанської, Солотвинської та Переріслянської територіальних громад.

Викладачі економічних дисциплін УКД обговорили з учнями аспект актуальності роботи бухгалтера в час цифрової трансформації, діяльність банківських установ та страхових компаній, функціонування фондового ринку, аспекти топ-менеджменту, бізнесу і фандрейзингу.

«Зустрічі з потенційними абітурієнтами безпосередньо в закладі вищої освіти, ознайомлення їх зі специфікою освітнього процесу, особливостями вступної кампанії й обговорення спектру фахових тем сприяють подальшому свідомому вибору майбутнього фаху», - відзначає ініціаторка проєкту Іванна Бабецька.