Презентація спеціальності 262 Правоохоронна діяльність в УКД для вступників
16 квітня 2024 10:04
Презентація спеціальності 262 Правоохоронна діяльність в УКД для вступників

У рамках проведення проєкту SchoolHub для абітурієнтів, випускників Ліцею імені Романа Шухевича, Ліцею «Перша ластівка», Ліцею №4, Ліцею №6, Ліцею №22 та Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради, презентовано нову спеціальність в Університеті Короля Данила - Правоохоронна діяльність.

Відповідальний за організацію зустрічі - доцент кафедри права та публічного управління УКД, кандидат юридичних наук, доцент Ігор Огерук.

До заходу із проведенням майстер-класів долучилися Олександра Бабецька - начальниця відділу звʼязків із громадськістю Управління патрульної поліції Івано-Франківської області, Катерина Гаран - т. в. о. старшого інспектора з ОД відділу звʼязків з громадськістю Управління патрульної поліції Івано-Франківської області, Надія Стахів - старший судовий експерт сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Івано-Франківського НДЕКЦ МВС, Богдан Гамалюк - представник Івано-Франківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, кандидат наук із державного управління.