Нові спеціальності в Коледжі УКД
29 червня 2020 12:06
Нові спеціальності в Коледжі УКД

Коли хобі стає професією, що приносить не лише задоволення, а й достойно оплачується – людина є істинно щасливою.
То чому б не почати розвивати свій талант якнайшвидше? Наприклад, в коледжі. Тим паче, що в епоху тотальної діджиталізації справді незамінними стають люди мистецтва.

Навчатись говорити з людьми мовою свого тіла, музикою свого голосу, передавати найтонші емоції, володіти цими унікальними інструментами досконало ви можете в УКД!
Спеціальності «Сучасна хореографія» та «Музичне мистецтво» тепер є в коледжах УКД?

Ви можете вступити на ці спеціальності після дев'ятого класу (чи одинадцятого) та здобути диплом молодшого бакалавра. А потім продовжити свою фахову підготовку в Університеті Короля Данила!

Стань зіркою разом з УКД!

Детальніше інформацію щодо вступу до Коледжу Університету Короля Данила  можна за телефонами (099) 755-75-75, (068) 755-75-75.