Найкращим абітурієнтам - гранти на навчання в УКД!
08 серпня 2022 01:08
Найкращим абітурієнтам - гранти на навчання в УКД!

Випускниця другого курсу Фахового коледжу Університету Короля Данила Анастасія Михайлюк отримала найвищі бали за НМТ. Дівчина склала тестування з результатом 200 з усіх трьох предметів.

Команда Фахового коледжу УКД та університету пишається такою випускницею! І ми впевнені, що такі досягнення та докладені зусилля необхідно підкріплювати гідною реакцією.

Саме тому Анастасія, її однокурсники, а також 32 випускників ліцеїв Івано-Франківська, що склади хоча б один предмет на НМТ на 200 балів, отримали сертифікати на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила.

Ми впевнені, що освічена молодь - запорука процвітання України після перемоги! Тому всіляко підтримуємо та заохочуємо талановитих абітурієнтів до якісної української освіти в УКД!