На початок 2024 року Університет Короля Данила покращив своє позиціонування у рейтингах серед ВНЗ
02 лютого 2024 10:02

З-поміж здобутків УКД початок 2024 року для закладу ознаменувався значним покращенням позиціонування у рейтингах, зокрема в Рейтинговій мережі університетів («The Ranking Web of Universities»), згідно з останніми даними, ми посідаємо 182 порівняно із 208 минулоріч.

«The Ranking Web або Webometrics» – це найбільший академічний рейтинг закладів вищої освіти, який кожні шість місяців пропонує незалежну, об’єктивну, безкоштовну, відкриту оцінку щодо надійності, багатовимірності, оновлення результатів діяльності університетів з усього світу.

Для позиціонування беруться до уваги як вебометричні, так і бібліометричні показники, зокрема враховуються фактор впливу, відкритості та позканик якості.

«Рейтинг університетів світу Webometrics» — це ініціатива Cybermetrics Lab, дослідницької групи, що належить до Consejo Superior de Investigaciones Sientíficas (CSIC) — найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії.

CSIC є однією з перших фундаментальних дослідницьких організацій у Європі.

Основна мета рейтингового вебсайту — сприяти відкритому доступу до знань, отриманих університетом.