Максимальні 200 балів на НМТ
04 липня 2024 10:07
Максимальні 200 балів на НМТ

Згідно з офіційними результатами НМТ, які розміщені в персональних кабінетах учасників тестування, три студентки Фахового коледжу УКД отримали 200 балів з предметів тесту.

Студентки спеціальності 022 Дизайн Юліана Олексин та спеціальності 025 Музичне мистецтво Віталіна Москалик одержали максимальний результат з української мови, а студентка спеціальності 024 Хореографія Аліна Приймак - 200 балів з історії України.

Також студентки спеціальності 022 Дизайн Софія Іванюк і Анастасія Довган та студентка спеціальності 081 Право Софія Флісак отримали 195 та 191 бал відповідно на тестуванні з української мови, студентка спеціальності 022 Дизайн Юлія Семенишин - 194 бали з української літератури, а студентка спеціальності 081 Право Дарія Сидор - 197 балів з історії України.

«Відрадно, що цьогоріч студенти Фахового коледжу Університету Короля Данила належно продемонстрували здобуті знання із предметів загальної підготовки, склавши національний мультипредметний тест на високі бали. Безперечно, зусилля студентів та професіоналізм викладачів дали свої плоди», - відзначає директор Фахового коледжу УКД Володимир Яслик.