Конкурс «Тематична листівка»
19 квітня 2022 10:04
Школярі отримують шанс безкоштовно навчатись в УКД!

Школярі отримують шанс безкоштовно навчатись в УКД! 18 квітня відбувся конкурс Фонду отця Івана Луцького «Тематична листівка» (графічна робота) в межах спеціальностей дизайн і архітектура та містобудування.

Учасники створювали листівку за допомогою графічних засобів: туш, перо, лайнер, акварель та інших. Конкурсанти обирали тематику для графічної роботи самостійно.

Варто зазначити, що обдарована молодь зобразила у своїх творах болючу тему війни, а також щирі сподівання на мир.

Переможці конкурсу: 1 місце - Семенишин Юлія (Лолинська гімназія Вигодської селищної ради) 2 місце - Липчук Валерія (Ліцей № 25 Івано-Франківської міської ради) 3 місце - Соровецька Вікторія (Ліцей 19 Івано-Франківської міської ради) та Сурма Катерина (Комунальний заклад «Вінницький ліцей №30» ім. Тараса Шевченка).

Призери отримали часткові гранти на навчання, а переможниця зможе навчатись в УКД безкоштовно.

Задля збереження мотивації, право продовжувати грантове навчання переглядатиметься кожного семестру за результатами сесії.

Кошти з призового фонду конкурсу команда УКД перераховує на потреби ЗСУ.