26 грудня 2023 12:12

Грант на безкоштовне навчання в ЗВО «Університет Короля Данила» отримала українська рекордсменка Діана Бурдейна.

Дівчина встановила національний рекорд, отримавши сертифікат, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні С1. Рекорд зафіксовано представником Національного реєстру рекордів України Павлом Горішевським. C1 Advanced підтверджує досягнення високого рівня володіння англійською мовою. Такий рівень згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CEFR) належить до професійних.

«Для мене грант і національний рекорд - велика несподіванка. Я щиро вдячна президентові університету Андрієві Луцькому за довіру і шанс, який ви даєте обдарованим дітям», - відзначила Діана Бурдейна.