Друге моделювання НМТ в Університеті Короля Данила
17 квітня 2024 04:04
Друге моделювання НМТ в Університеті Короля Данила

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулося друге моделювання процедури зовнішнього незалежного оцінювання у форматі НМТ для учнів закладів загальної середньої освіти регіону.

Ця можливість для майбутніх абітурієнтів важлива для перевірки власних знань в умовах, максимально наближених до реальних.
Зареєстровані учасники мали змогу скласти пробне тестування і дізнатися кількість набраних балів.

Разом із батьками вони також отримали інформацію щодо умов вступу, ознайомилися з університетським простором та актуальними освітніми програмами.

«Моделювання - це змога для абітурієнтів побачити, яким чином безпосередньо відбуватиметься НМТ. Університет Короля Данила орієнтований на забезпечення прозорої та об'єктивної вступної кампанії, тому, переконані, що такий формат взаємодії із вступниками є необхідним», - відзначає перший проректор УКД Михайло Косьмій.