День відкритих дверей в Університеті Короля Данила
26 листопада 2023 06:11
День відкритих дверей в Університеті Короля Данила

Сьогодні в Університеті Короля Данила День відкритих дверей. Про особливості вступної кампанії 2024, специфіку освітніх програм закладу, особливості навчання під час воєнного стану розповідали абітурієнтам та їхнім батькам представники ректорату Університету Короля Данила та адміністрації Фахового коледжу.

Для учасників заходу також організували та провели майстер-класи спеціальностей. До слова, в УКД функціонує 20 якісних освітніх програм.

У рамках Дня відкритих дверей команда УКД провела розіграш цінних подарунків для вступників.

Крім того, військовий 102 бригади 78 батальйону ТРО подарував прапор з Гуляйполя ректоратові та студентам УКД взнак подяки від бійців за численні волонтерські ініціативи.