День відкритих дверей в УКД
31 березня 2024 05:03
День відкритих дверей в УКД

Сьогодні в Університеті Короля Данила та Фаховому коледжі чергове знайомство із вступниками.

Представники ректорату, дирекції Фахового коледжу, консультаційного відділу, відповідальний секретар приймальної комісії, а також викладачі кафедр розповіли абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії та специфіку освітніх програм закладу, презентували нові освітні програми, провели майстер-класи спеціальностей і ознайомили із студентським простором та матеріально-технічним забезпеченням УКД.

Крім того, у рамках Дня відкритих дверей команда УКД традиційно провела розіграш часткових грантів на навчання в Університеті Короля Данила та памʼятних подарунків.

«День відкритих дверей - це чудова нагода для майбутніх студентів познайомитися із закладом ближче. Під час заходу акцентували на вимогах щодо складання НМТ та особливостях цьогорічної вступної кампанії», — відзначила відповідальний секретар приймальної комісії УКД Оксана Каленюк.