30 квітня 2023 03:04
Сьогодні з Університетом Короля Данила та Фаховим коледжем УКД знайомляться абітурієнти та їхні батьки - це близько 500 учасників Дня відкритих дверей. У програмі заходу майстер-класи спеціальностей, консультації стосовно умов вступу у 2023 році, презентації структурних підрозділів і розіграш знижок на навчання. Кожен із присутніх мав змогу спробувати себе в тій справі, якою цікавиться, і відповідно обрати фах, який здобуватиме. Дякуємо усім, хто прийшов сьогодні знайомитися, і з нетерпінням чекаємо в сім’ї

Дякуємо усім, хто прийшов сьогодні знайомитися, і з нетерпінням чекаємо в сім’ї Університету Короля Данила!