5 сезон «Школа має талант»
11 березня 2021 02:03
5 сезон «Школа має талант»

Університет Короля Данила запрошує взяти участь у конкурсі «Школа має талант - 2021»!

Реєстрація https://forms.gle/12oVdwPAQFBoUxQD6
Конкурс проходить в три етапи:

1. –й етап – відбірковий;

Конкурс буде проводитись у змішаному форматі: онлайн та офлайн з дотриманням карантинних обмежень.

Для учасників, які мають бажання взяти участь онлайн, можуть надсилати свої фото- , відео- матеріали до 25 квітня 2021 включно.

Відеоролик надсилають на електронну адресу Конкурсу відповідно до жанру або завантажують на Google-диск чи YouTube, посилання на які відправляють на зазначену електронну адресу. Формат відео - MOV, MP4, AVI

В залежності від жанру надсилати матеріали на такі адреси:

1. Вокал - vocal.shmt.ukd@gmail.com

2. Театральне мистецтво – theatre.shmt.ukd@gmail.com

3. Хореографія – dance.shmt.ukd.@gmail.com

4. Довільний жанр – original.shmt.ukd@gmail.com

5. «ART picture» – art.shmt.ukd@gmail.com

1. – й етап – фінальний – приймають участі ті, хто пройшов відбірковий етап. На фінальному етапі журі обирає переможців з усіх учасників по кожній категорії у кожній номінації. Місце та дату фінального етапу уточнюють організатори.
  2. – й етап – гала-концерт – приймають участь ті учасники, хто отримав перемогу у категоріях по номінаціях на фінальному етапі та інші запрошені учасники (на розгляд організаторів). Під час гала-концерту відбувається виступ та нагородження переможців фінального етапу.

Деталі в положенні