Зустріч Студради УКД
22 лютого 2024 04:02
Зустріч Студради УКД

22 лютого відбулася зустріч членів Студентської ради УКД з метою обговорення результатів анкетування членів студентського самоврядування.

Подібні опитування в УКД традиційні. Їхнє завдання – отримати повну інформацію від усіх зацікавлених в розвитку освітнього процесу. Приємно, що цьогоріч члени ради високо оцінили якість освіти в університеті, а також конкретизували критерії реалізації освітніх послуг, які дозволяють говорити про аспект якості, зокрема, йшлося про проведення бінарних занять, читання окремих освітніх компонентів практиками, публічність інформації, реалізацію численних фахових заходів тощо. У ході зустрічі обговорили також відповіді здобувачів на відкриті питання.

Результатом зустрічі стала домовленість про проведення для членів Студентської ради серїі тренінгів із командоутворення, розробки і подання проєктних заявок. Адже активні студенти – завжди запорука розвитку університету.