Зустріч Студради Фахового коледжу УКД з адміністрацією
23 лютого 2024 04:02
Зустріч Студради Фахового коледжу УКД з адміністрацією

23 лютого відбулася зустріч членів Студентської ради Фахового коледжу УКД із директором коледжу Володимиром Ясликом та проректором із забезпечення якості освіти та цифрової трансформації Любомиром Ілином.

Мета зустрічі - обговорення результатів анкетування членів студентського самоврядування.

Опитування студентів і обговорення його результатів є традиційним. Позитивно, що здобувачі активно беруть участь в обговоренні, висловлюють слушні пропозиції, звертають увагу на проблемні моменти.

«Приємно, що цьогоріч члени студентського самоврядування високо оцінили якість освіти в коледжі, а також конкретизували критерії реалізації освітніх послуг. У ході зустрічі обговорили також відповіді здобувачів на відкриті питання», - резюмує про зустріч проректор із забезпечення якості освіти і цифрової трансформації УКД Любомир Ілин.