03 жовтня 2023 01:10

Захід, приурочений Дню козацтва, Дню Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України, відбувся в Університеті Короля Данила.

У дійстві взяли участь студенти і викладачі спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво» Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД, а також учасники етногуртка «Ми - українці» УКД.

Завершився захід патріотичною ходою вулицями міста.

«Дуже важливо сьогодні нашу молодь виховувати національно свідомою. Такі заходи, з одного боку, та робота викладачів під час занять, спільні волонтерські ініціативи, з іншого, - сприяють формуванню патріотизму у студентів, розумінню засадничих істин стосовно зародження, функціонування та оборони нашої державності», - відзначив, резюмуючи, ректор УКД Мирослав Луцький.