Вручення дипломів 2023
07 липня 2023 03:07
Сьогодні в Університеті Короля Данила по-особливому святково та врочисто! Уже традиційно 7 липня, у день Різдва Івана Хрестителя, дипломи бакалавра, фахового молодшого бакалавра та молодшого спеціаліста отримують випускники Університету Короля Данила і Фахового коледжу УКД. Цьогоріч в урочистостях взяли участь єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ владика Миколай, мер міста, випускник УКД Руслан Марцінків, співзасновник та арт-директор агенції Brendari Євген Єфіменко (Yevhen Yefimenko), нача

Сьогодні в Університеті Короля Данила по-особливому святково та врочисто!

Цьогоріч в урочистостях взяли участь єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ владика Миколай, мер міста, випускник УКД Руслан Марцінків, співзасновник та арт-директор агенції Brendari Євген Єфіменко (Yevhen Yefimenko), начальниця Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, директорка Mega-Tour, Агентство кращих турів Оксана Чорна , начальник Прикарпатського регіонального управління Західного департаменту АТ «Укрсиббанк» Андрій Городенський та заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Роман Зіняк.

Також відбулося вручення стипендій спільного стипендійного проєкту УКД та COAX Software Ukraine. П’ятьом студентам-переможцям, які відмінно склали сесію з усіх предметів та володіють англійською на рівні В2, пройшли співбесіду (внутрішнє тестування COAX Software), СОАХ Bootcamp чи інтернатуру від СОАХ Software, стипендійні сертифікати вручив СТО компанії Іван Веркалець.

Вітаємо стипендіатів та випускників Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД!