Студенти УКД підкорили гору Маковицю
30 вересня 2024 10:09
Студенти УКД підкорили гору Маковицю

Уже традиційно 27 вересня студенти УКД спільно з викладачами та керівництвом відзначили День туризму походом у гори. Цьогоріч для підкорення обрали Маковицю, що поблизу Яремче.

Шлях пролягав через легендарні стежки Довбуша. На вершині гори студенти зупинилися біля хреста, де разом помолилися, виконали гімн, опісля - пообідали і поспівали народних пісень.

Для студентів спеціальності 242 Туризм та рекреація така поїздка має особливе значення, адже це нагода практично закріпити свої навички з організації турів, орієнтування на місцевості та проведення групових заходів просто неба.

«Близько двохсот студентів УКД та Фахового коледжу УКД уже традиційно здійснили туристичну поїздку в гори. Ми залюбки підтримуємо ініціативи студентів та сподіваємось, що незабаром перемога дозволить українцям знову мандрувати, відкривати для себе і світ, і Україну!» - говорить проректорка із соціальної та профорієнтаційної роботи Іванна Бабецька.