Студентська рада УКД взяла участь в «Ukrainian Hogwarts: вогняний кубок ОСС»
01 травня 2023 02:05
Студентська рада УКД взяла участь в «Ukrainian Hogwarts: вогняний кубок ОСС»

Студентська рада Університету Короля Данила упродовж 28 - 30 квітня 2023 року брала участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції органів студентського самоврядування , який проводився на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння Студентського парламенту ЧНУ.

У ході конференції представники Студентської ради УКД працювали над проблемами культурно-мистецької діяльності ОСС в умовах воєнного стану та кризою особистості як стримувальним фактором реалізації культурно-мистецьких заходів студентського самоврядування в умовах воєнного стану. Напрацювання згодом були представлені іншим учасникам заходу - представникам органів студентського самоврядування інших закладів освіти.

Окрім цього, невдовзі студентське самоврядування УКД планує підписувати угоди про співпрацю з ОСС інших ЗВО України.