Партнерський захід «Динаміка проявленості»
17 жовтня 2023 02:10
Партнерський захід «Динаміка проявленості»

Партнерський захід «Динаміка проявленості», організований спільно із модельною школою «StarFaceSchool», відбувся сьогодні в Університеті Короля Данила.

«Динаміка проявленості» - це унікальний практикум з метою розкриття потенціалу учасників. У ході заходу відбулися майстер-класи із професійного дефіле, акторської майстерності, фото- та відеопозування.

Майстер-клас із професійного дефіле провела Антоніна Пилявська. Разом із учасниками заходу тренерка працювала над розвитком впевненості, координацією та гнучкістю.

На майстер-класі з акторської майстерності Ніколетта Мачкодера висвітлювала особливості дихальних технік та потребу долання страху публічних виступів і виразного, чіткого висловлення власних думок.

Майстер-клас з фото- та відеопозування провела модель Христина Баляк. Вона на власному прикладі розповідала, як уникнути типових помилок і комфортно відчувати себе в кадрі.