Нова команда студентів УКД стартувала в Чемпіонаті Івано-Франківського району з футзалу
02 грудня 2023 07:12

Університет Короля Данила - заклад вищої освіти, який всіляко підтримує талановиту українську молодь. Так, викладач фізичного виховання УКД Дмитро Третяк зорганізував студентів і готує їх до чемпіонату з футзалу.

«Переконаний, що студентські ініціативи варто підтримувати. Наші ігри в чемпіонаті, звісно, аматорські, проте важливо, що, окрім роботи в команді, вони вчать студентів ще й імпровізації, креативності, самоконтролю та техніки», - відзначає Дмитро Третяк.

Сьогодні команда «УКД-Благо» під керівництвом тренера Дмитра Третяка стартувала в чемпіонаті району з футзалу в І-ій лізі сезону 2023/2024.

З університетською командою в першій лізі змагатимуться «Колос», СК «Галич», ФК «Хриплин», ФК «Сілець», «Інваспорт», ФК «Угринів», ФК «Клубівці», «Мʼясоруб» та «Сокіл».

Сьогодні відбулись матчі 1-го туру чемпіонату, де студенти-гравці команди «УКД-Благо» поступилася ФК «Хриплин» з рахунком 6:1.

Завтра футзальний турнір продовжиться, підопічні Дмитра Третяка о 18:30 гратимуть з ФК «Угринів».

Уболіваємо за своїх!