День студента в УКД
18 листопада 2022 11:11
День студента в УКД

Ректорат університету з професорсько-викладацьким складом спільно допомагають ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення.

З ініціативи проректорки Іванни Бабецької (Ivanna Babetska) та відділу соціально-виховної роботи студенти Фахового коледжу УКД та університету упродовж місяця втілили серію волонтерських проєктів задля підтримки наших захисників. Організовані ними караоке, ярмарки, лотереї, аукціони дали змогу зібрати 205 000 гривень для наших захисників, звіт про розподіл яких буде надано згодом.

Тому сьогодні, у День студента, команда Університету Короля Данила організувала свято для тих, хто надихає.

Перший проректор Михайло Косьмій вручив подяки та подарунки найбільш активним у навчальній, науковій, соціально-виховній та волонтерській діяльності. До вітань долучилися переможець «Голосу», викладач університету Сергій Лазановський та 7teens Band, учасниками якого є наші студенти. Спеціальний гість підсумкової програми збору коштів Роман Скорпіон, вітаючи студентів, подякував їм за зусилля, яких вони доклали, допомагаючи нашим воїнам.

Серед подарунків презентація спільного проєкту Університету Короля Данила та COAX Software Ukraine для студентів усіх спеціальностей та курсів УКД: вперше п’ятеро кращих студентів УКД зможуть отримувати стипендію (розмір стипендійного фонду 100 000 гривень в рік).

«Розуміємо, що молоді сьогодні бракує повноцінного студентського життя у зв’язку з війною, тому мали на меті, перш за все, подарувати їм трохи позитивних вражень і віддячити за відданість і патріотизм, навчання та соціально-громадську роботу. Надіємося, нам це хоч на мить вдалося. Адже з такими патріотично налаштованими студентами ми направду переможемо», - ділиться ректор університету Мирослав Луцький.

Дізнатися більше