Благодійний захід «Посвята в студенти УКД»
03 жовтня 2024 04:10
Благодійний захід «Посвята в студенти УКД»

2 жовтня в Університеті Короля Данила відбулася урочиста посвята першокурсників. Вступники офіційно стали частиною університетської спільноти, склавши обітницю студента УКД. Під час церемонії вони зобов'язалися дотримуватися академічної доброчесності, поважати університетські цінності та бути гідними представниками студентського товариства.

Подію супроводжувала насичена концертна програма за участю відомих українських артистів: Степана Гіги, Васі Харизми, Фіїнки та Іллі Найди, які створили справжню святкову атмосферу.

Однак, посвята мала не лише розважальний характер, а й важливий благодійний аспект. Із продажу квитків та аукціонних торгів команді університету вдалося виручити понад 340 тисяч гривень.

«Ми хочемо, щоб наші студенти розуміли важливість соціальної відповідальності з першого дня свого навчання. Це для них не лише свято, але й можливість зробити свій внесок у спільну справу - підтримку наших захисників», - коментує проректор із соціальної та профорієнтаційної роботи Іванна Бабецька.

Щиро вітаємо нових студентів із приєднанням до великої університетської родини та бажаємо успіхів на навчальному шляху!