Благодійний квартирник УКД
02 листопада 2023 10:11
Благодійний квартирник УКД

У креативному просторі «Між іншим» відбувся благодійний квартирник УКД у рамках серії благодійних проєктів, ініційованих студентами І курсу Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД задля збору коштів для ЗСУ.
Організатори вечора - студенти першого курсу спеціальності "Менеджмент" Університету Короля Данила.
На квартирнику кожен охочий міг поринути в затишну атмосферу, поспівати українських пісень під гітару разом із запрошеними артистами, а також насолодитися смачною їжею та напоями під час кава-брейку.
«Було затишно, атмосферно і дуже спокійно. Настрій вечора створювали пісні під акомпанемент гітари та фортепіано. Переконані, що сьогодні важливо організовувати саме такі події, адже віримо, що це неабияк стимулює студентів та сприяє розвитку їхньої культури. Вагомим є і те, що завдяки вечору ми змогли зібрали 4300 гривень для підтримки ЗСУ», - відзначив співорганізатор - студент спеціальності «Менеджмент» Андрій Тихонюк.