Зустрічі з ректоратом УКД студентів спеціальності «Інженерія програмного
20 вересня 2021 03:09
зустрічі з ректоратом УКД студентів спеціальності «Інженерія програмного

В Університеті Короля Данила студент є активним учасником освітнього процесу. Наша команда переконана, що лише так він стає професіоналом, який володіє актуальними компетентностями та є конкурентоспроможним на ринку праці.

Свою активність студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» продемонстрували на зустрічі з ректоратом УКД.

Це регулярний формат взаємодії адміністрації зі студентами Університету Короля Данила. На таких зустрічах студенти спілкуються з проректорами, керівниками напрямів та менеджерами спеціальностей. Знайомляться з результатами і особливостями їх роботи, а головне мають нагоду запропонувати свої ідеї задля вдосконалення спеціальностей УКД.

Студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» запропонували декілька ефективних рішень, які допоможуть актуалізувати освітню програму та сприятимуть якісному формуванню майбутніх спеціалістів.