В Університеті Короля Данила пройшов гала-концерт проєкту «Школа має талант». 
09 червня 2021 01:06
В Університеті Короля Данила пройшов гала-концерт проєкту «Школа має талант». 

В рамках гала-концерту організатори провели нагородження переможців конкурсу в п’яти номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво, довільний жанр та «ART picture». 

Переможці конкурсу отримали дипломи, подарунки від організаторів та гранти на навчання в Університеті Короля Данила і Коледжі УКД. Завдяки своєму таланту та сміливості взяти участь в конкурсі школярі, які отримали гран-прі зможуть навчатись в УКД абсолютно безкоштовно.

Гран-прі проєкту «Школа має талант. 5 сезон» отримали:

1. Фещак Євгенія - Івано-Франківський ліцей N 25

2. Рибчинська Софія - Богородчанський ліцей номер 2

3. Криса Ольга - Івано-Франківський ліцей №19 

4. Смалюх Марія, Князевич Іванна, Микитчак Вікторія, Квич Вікторія, Дродзюк Йордана - Яблунський ліцей

5. Семеген Євгенія

Усіх гостей гала-концерту потішили музичні вітання від учасників конкурсу та виступи зіркових гостей. Ними стали: бенд 7TEEN’S, співачка TAYNA, переможець шоу «Голос країни», викладач УКД Сергій Лазановський та суперфіналіст шоу «Голос країни» Тьома Паучек. 

Зіркові гості також взяли участь в нагородженні переможців, так школярі, що посіли третє місце на конкурсі отримували дипломи з рук організаторки проєкту та наставниці багатьох молодих зірок Ірини Батюк. Срібні призери - з рук улюбленця публіки Тьоми Паучека. А володарів першого місця та гран-прі вітав ректор Університету Короля Данила В Університеті Короля Данила пройшов гала-концерт проєкту «Школа має талант». Мирослав Луцький і Сергій Лазановський. 

«Радію, що вже п’ятий рік поспіль, попри всі складнощі 2020-21 років Університет Короля Данила та продюсерський центр «Star Team» дарують десяткам школярів справжнє свято таланту. Ми не лише допомагаємо молоді повірити в себе і проявити себе, а й сприяємо тому, щоб завдяки своїм зусиллям і таланту вони мали можливість отримувати якісну освіту безкоштовно. Також хочу подякувати наставникам, вчителям, директорам шкіл, які сприяють участі молоді в нашому проєкті», - зазначив ректор УКД Мирослав Луцький. 

Перешкод для проведення конкурсу «Школа має талант. 5 сезон» і справді було багато. Мова йде, звісно, про карантинні обмеження в регіоні через пандемію коронавірусу. Проте ми знайшли вихід та проводили відбіркові етапи конкурсу в дистанційному форматі. 

Впевнені, що переможці п’ятого сезону вже зовсім скоро стануть частиною сім’ї УКД, а шостий сезон проєкту буде і подарує молодим талантам нові можливості!

Дізнатися більше