28 жовтня 2021 08:10

27 жовтня в Університеті Короля Данила відбувся виховний захід до вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Участь в підготовці заходу взяли студенти та викладачі спеціальностей «Хореографія», «Естрадний спів», учасники Театрального гуртка УКД, команда бібліотеки УКД.

«Хочу дуже подякувати усім, хто долучився до проведення цього заходу. Я вкотре хочу наголосити, що знання минулого, нашої історії нагадує про цінність кожного прожитого дня. Готуючись до заходу, ми зі студентами опрацьовували свідчення очевидців геноциду 1932-1933 років. Наші студенти передали увесь біль цих людей в хореографічних постановках, музичних творах та декламуванні художніх творів», - коментує захід заступниця директора Коледжу Граната з виховної роботи Лілія Куцик.