Студенти УКД знають, як вдосконалити свою спеціальність!
02 квітня 2021 10:04
Студенти онлайн

Студенти УКД знають, як вдосконалити свою спеціальність! На зборах органів студентського самоврядування студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» подали проєкт для удосконалення цієї спеціальності. Молодь розробила план розвитку, де вони чітко і обґрунтовано сформували свою думку та ідеї вдосконалення спеціальності. Зацікавленими сторонами проєкту стали стейкхолдери УКД. Ми пишаємося нашими студентами та завжди раді підтримати їхні креативні ідеї.

«Причиною моєї участі є бажання розвивати мою спеціальність та покращувати навчання для студентів за допомогою різноманітних заходів. Першочергово я хочу зробити свою спеціальність найкращою», - коментує захід студент 3 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Зубко Станіслав.