Студент успішно пройшов «сліпі прослуховування» на «Голосі країни»
25 січня 2021 09:01
Студент успішно пройшов «сліпі прослуховування» на «Голосі країни»

Студент 2-курсу юридичного факультету коледжу Університету Короля Данила блогер Тьома Паучек виступив на шоу «Голос країни».

24 січня стартував перший епізод «сліпих прослуховувань». Співак виконав українську пісню – переспівав відомий народний хіт «Гуцулка Ксеня» у власному сучасному аранжуванні. Його вокал і харизма зуміли розвернути всі чотири крісла.

Артему – 21 рік. Незадовго до участі у «сліпих прослуховуваннях» хлопець написав пісню «Звернення до Монатіка» і виклав у соціальні мережі.

Тоді він мріяв лише про те, щоб його улюблений артист її побачив. MONATIK не лише почув пісню, але й запросив артиста на свій концерт. На шоу «Голос країни» Тьома Паучек прийшов, щоб дати нове дихання українським народним пісням.

Пишаємось здобутками своїх студентів та бажаємо Артему перемоги на шоу!