Посвята в студенти УКД
05 жовтня 2021 04:10
Посвята в студенти УКД

Усі знають, що вступник не може мати гордого звання студента Університету Короля Данила допоки не пройде посвяту. Щороку команда УКД влаштовує для вступників заходи, які далекі від нудних промов та «гуртожитських обрядів посвяти». Пінна вечірка, ніч в університеті чи інші цікаві форми якісного студентського дозвілля.
 

У 2021 році команда УКД влаштувала для студентів, вступників та викладачів музичну посвяту. Захід цьогоріч присвячений 25-річчю Університету Короля Данила, яке ми святкуватимемо навесні. 30 вересня на території УКД виступав один з найпопулярніших сьогодні гуртів - Kalush. Учасники гурту змусили танцювати усіх присутніх!
 посвята Яскраве шоу підтримали музикант, блогер, студент УКД, суперфіналіст проєкту «Голос країни» Артем Паучек, амбітний бенд «7 teen’s», викладач УКД, переможець проєкту «Голос країни» Сергій Лазановський. Блогери та студенти УКД Діма Варварук, Мар’яна Гутак та Василь Копчук познайомились з першокурсниками і розповіли про свій досвід навчання в УКД. Свято стало однією з наймасштабніших посвят в студенти УКД! Першокурсникам дуже пощастило доєднатись до простору вільних у ювілейний, 25-й навчальний рік. Раді вітати у своїх стінах тепер вже студентів-першокурсників та бажаємо, щоб студентські роки були насиченими на позитивні емоції! Вітаємо в сім’ї УКД.

Дізнатися більше