Футболісти «UKD-BLAGO-VENTA» беруть участь в чемпіонаті міста Івано-Франківська з футзалу
28 січня 2022 09:01
футболісти «Blago-Юності» беруть участь в чемпіонаті міста Івано-Франківська з футзалу

Поки у великому футболі перерва, футболісти «UKD-BLAGO-VENTA» беруть участь в чемпіонаті міста Івано-Франківська з футзалу, де якраз завершився груповий етап. В чемпіонаті брало участь 27 команд.

Команда «UKD-BLAGO-VENTA» у своїй групі В посіла друге місце й вийшла в Золоту лігу чемпіонату. Зігравши 8 поєдинків підопічні нашого Романа Москалика здобули 7 перемог та 1 поразку, маючи у своєму активі 21 заліковий бал, 37 забитих та 3 пропущені м’ячі. Результати всіх поєдинків команди на груповому етапі: «UKD-BLAGO-VENTA» - «Зоря» Черніїв 9:0 «iFranko» - «UKD-BLAGO-VENTA» 2:0 «UKD-BLAGO-VENTA» - «Інваспорт» 2:0 «Галицький двір» - «UKD-BLAGO-VENTA» 0:6 «UKD-BLAGO-VENTA» - «Спартак-АТО» 7:0 «Run-Kids» - «UKD-BLAGO-VENTA» 0:2 «UKD-BLAGO-VENTA» - ФК «Пасічна» 6:1 ФК «Хриплин» - «UKD-BLAGO-VENTA» 0:5 З результатами всіх інших матчів групового етапу ви можете ознайомитись на сторінці Івано-Франківської міської федерації футболу за посиланням: https://www.facebook.com/groups/ifmff/?ref=share Конкуренцію за чемпіонство Золотої ліги команді «UKD-BLAGO-VENTA» складуть «М Group», «Ревера-Січ», МФК «Зоря», «іFranko», ФК «Хриплин», ФК «Рух», НФК «Металіст», «Галія».

Перший тур Золотої ліги стартує вже цієї суботи. У фіналі Кубку Івано-Франківська «UKD-BLAGO-VENTA» зустрінеться з досвідченою командою «M Group». Орієнтовна дата фінального матчу – кінець лютого. Дякуємо команді за успішну роботу на груповому етапі чемпіонату й вихід до Золотої ліги й Кубку міста!  Бажаємо вам успіху, наснаги, терпіння й перемог! Дайте бій в фіналі Кубку!

Також, висловлюємо щиру подяку спонсорам команди «UKD-BLAGO-VENTA” - Університет Короля Данила, який завжди підтримує та популяризує розвиток спорту в міста та області, blago developer - інвестиційно-девелоперська компанія, яка працює на ринку нерухомості вже 20 років, успішно реалізувавши вже 6 проєктів, що стали взірцем для будівельної галузі та VENTA – компанія, яка спеціалізується на виробах з нержавіючої сталі. Дякуємо за вашу активну підтримку й плідну співпрацю! 

Увага! Всі поєдинки команди “UKD-BLAGO-VENTA” ви завжди можете переглянути в онлайн-трансляції в Ютубі.

Дізнатися більше