Цьогорічне святкування 23 дня народження УКД
05 травня 2020 04:05
УКД

Цьогорічне святкування 23 дня народження Університету Короля Данила особливе, адже воно припало на час пандемії. І замість гучного свята, студенти УКД ділились веселими історіями зі свого життя у вже звичному онлайн-форматі.

Затишне спілкування, веселі пригоди та безліч студенських історії - так пройшла гран «Що було далі…?», яку організувала студенська рада УКД.

укд
«Університет для студента - це знання і колосальний досвід. А також історії. Які ми нестимо з собою все життя, згадуватимемо на врученні диплому, розповідатимемо на побаченнях, переповідатимемо дітям. І навіть, якщо прізвища науковців призабудуться, то кумедні історії, що трапляються з нами чи не щодня залишаться на довгі роки», - розповідає голова студради УКД Александр Невгамонный (Олександр Невгамонний).

Ну хіба не чудовий день народження? А гучне святкування влаштуємо наступного року!

#УКД #КоледжіУКД #студентські_ініціативи #деньнародження #карантин