Вибір професії та шлях в ІТ
26 жовтня 2023 02:10
Вибір професії та шлях в ІТ

Про вибір професії та шлях в ІТ говорили сьогодні студенти І і ІІ курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» зі спеціалістами ІТ-компанії ЕPAM: End-User Support Engineer Юрієм Васютою, Senior Designer Ольгою Мочерняк, Software Testing Engineer Маріаною Андрусяк, Software Engineering Team Leader Григорієм Гвінджилією.

У форматі діалогу працівники компанії поділилися зі студентами особливостями та досвідом роботи у сфері, говорили також про роль тестування в ПЗ, методи комунікації з клієнтами, написання вимог до програмного забезпечення та супровід документів програмних продуктів.

«Постійна комунікація зі стейкхолдерами та зустрічі представників ІТ-компаній зі студентами УКД - уже традиція закладу. Такий формат співпраці - чудова нагода для майбутніх фахівців дізнатися більше про індустрію та побачити, як здобуті навички можуть застосовуватись практично», - резюмував проєктний менеджер спеціальності Тарас Стисло (Taras Styslo).

Взаємодія із ринком - важливий крок у професійному розвитку студентів; можливість набуття інсайтів та ресурсів для успішної карʼєри в обраній галузі.

Категорія
Дізнатися більше