В УКД був укладений договір про співпрацю з підприємцем - власником мережі ресторанів Романом Кушнірчуком
07 лютого 2024 10:02

6 лютого в Університеті Короля Данила відбулася зустріч із підприємцем - власником мережі ресторанів Романом Кушнірчуком, у рамках якої укладено договір про співпрацю.

УКД готує різнопрофільних фахівців, здатних швидко реагувати на зміни середовища та знаходити відповіді на виклики, які стоять перед сучасним бізнесом.

Відповідно до умов договору студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм і рекреація» зможуть проходити практику і стажування у таких закладах: «Фамілія» (Івано-Франківськ), «Аркан» (с. Шешори), «Greek House» (Івано-Франківськ), «Лісова казка» (Коломия).

«Окремим аспектом зустрічі стало обговорення ОПП «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу», під час якого фахівець-практик ділився основними тенденціями сфери, щоб адаптувати підготовку здобувачів до вимог ринку праці із формуванням якісного професійного середовища, що сприятиме розвитку й подальшому працевлаштуванню студентів», - зауважує директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.