Університет Короля Данила уклав меморандум про співпрацю з ГО «Я і моя школа»
11 вересня 2024 11:09
Університет Короля Данила уклав меморандум про співпрацю з ГО «Я і моя школа»

10 вересня ГО «Я І МОЯ ШКОЛА» стала новим партнером Університету Короля Данила. Співпраця відкриває нові можливості для інноваційного розвитку освіти та науки, організації спільних науково-практичних, культурно-мистецьких, інформаційних заходів, обміну досвідом, спрямованим на підвищення рівня підготовки студентів. Меморандум передбачає спільну роботу над підвищенням кваліфікації педагогів, що сприятиме покращенню якості освіти в університеті.

«Підвищення майстерності викладачів є одним із ключових аспектів успішної роботи нашого університету. Ми прагнемо, щоб кожен викладач мав доступ до сучасних методик і ресурсів, які допоможуть їм бути конкурентоспроможними та надихати студентів на нові досягнення», — зазначив ректор університету Мирослав Луцький.

Це партнерство сприятиме створенню платформи для розвитку професійних навичок науково-педагогічних працівників і підвищення рівня освіти, яка відповідатиме сучасним викликам у прагненні досягнення нових вершин у сфері навчання та науки.