Укладення меморандуму про співпрацю з Коломийським ліцеєм №1 імені В. Стефаника
24 жовтня 2023 04:10
Укладення меморандуму про співпрацю з Коломийським ліцеєм №1 імені В. Стефаника

Задля зміцнення різнобічних зв’язків між закладами вищої, фахової передвищої і середньої освіти та з метою створення сприятливих умов для розвитку освіти і науки, мистецтва, культури та дозвілля, організації і проведення спільних науково-практичних, навчально-методичних, культурно-мистецьких, інформаційних тематичних заходів, обміну досвідом між Університетом Короля Данила та Коломийським ліцеєм №1 імені В. Стефаника укладено меморандум про співпрацю.

Окрім цього, у рамках зустрічі УКД відвідали ліцеїсти закладу, для яких викладачі кафедри ІТ організували фаховий майстер-клас із спеціальності і розповіли про перспективи та розвиток напряму.

«Розширення взаємодії між закладами, таким чином, сприятиме забезпеченню комплексу організаційно-змістових елементів задля реалізації принципу неперервної освіти, адже дасть змогу ліцеїстам швидше бути професійно орієнтованими», - відзначає у ході підписання договору перший проректор УКД Михайло Косьмій.