Укладення договору про співпрацю зі страховою компанією «ARX»
25 жовтня 2023 03:10
Укладення договору про співпрацю зі страховою компанією «ARX»

Університетом Короля Данила сьогодні укладено договір про співпрацю зі страховою компанією «ARX» - дочірньою міжнародної канадської страхової групи «Fairfax Financial Holdings». Fairfax — потужний міжнародний страховий та перестрахувальний холдинг, який продовжує нарощувати присутність у найбільш потенційно привабливих країнах. Компанія «ARX» - лідер українського ринку страхування, що надає чи не найширший в регіоні спектр послуг у галузі, зокрема туристичне, медичне, майнове, інвестиційне страхування, страхування життя від нещасних випадків, оформлення автоцивілки, зеленої карти, КАСКО. «Для забезпечення розвитку спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» важливо іти в ногу з тенденціями страхового ринку. У ході зустрічі з практиками у страховій сфері, керівниками філії страхової компанії «ARX» та представниками кафедри управління та адміністрування обговорили потенційні напрямки співпраці, - зауважує керівниця Центру кар’єри УКД @Богдана Витвицька і додає: - Постійна взаємодія з практиками важлива в контексті формування ОП, яка буде забезпечувати затребувану компетентність випускника на сучасному ринку праці».