Укладення договору про співпрацю з Центром психологічної допомоги дітям «Серденько»
10 жовтня 2024 05:10

10 жовтня Університет Короля Данила підписав договір про співпрацю з Центром психологічної допомоги дітям «Серденько».

Завдяки партнерству студенти спеціальності «Психологія» матимуть можливість проходити практику в центрі і відповідно набути цінний досвід роботи з дітьми, брати участь у реабілітаційних та терапевтичних програмах, а також поглиблювати свої знання в галузі дитячої психології.

Центр Психологічної Допомоги Дітям "Серденько" вже кілька років поспіль активно працює над наданням підтримки дітям та їхнім родинам, що переживають складні життєві ситуації. Фахівці центру пропонують широкий спектр послуг, зокрема індивідуальну та групову терапію, а також спеціалізовані програми для розвитку емоційної сталості дітей.

«На мою думку, зараз саме час співпрацювати зі студентами, бо вони можуть ефективніше донести, що таке психологія, чим вона корисна кожному, що це не панацея чи вирок для людини», - говорить керівник Центру психологічної допомоги дітям «Серденько» Василь Серденько.