УКД підписав договір про співпрацю з ТОВ «Прикарпатенерготрейд»
10 вересня 2024 05:09
УКД підписав договір про співпрацю з ТОВ «Прикарпатенерготрейд»

10 вересня Університет Короля Данила підписав договір про співпрацю з новим партнером ТОВ «Прикарпатенерготрейд». Угода передбачає реалізацію спільних проєктів і залучення стейкхолдерів до підготовки фахівців у ключі забезпечення відповідності знань сучасним вимогам ринку праці.

Проєктний менеджер кафедри управління та адміністрування Наталія Гавадзин зазначила: «Ця співпраця відкриває для наших студентів нові можливості для практичного навчання та професійного розвитку. Ми впевнені, що реалізація спільних ініціатив із новим партнером допоможе нашим студентам здобути необхідні знання та навички для подальшої успішної кар’єри».

Також партнерство дозволить покращити якість освіти, посилити зв’язок між університетом і бізнесом та підготувати молодих фахівців, готових до викликів сучасного ринку.

Продовжуємо розширювати горизонти можливостей для наших студентів, упроваджуючи найсучасніші підходи до навчання та співпраці!