Співпраця УКД з ТРЦ «Veles Mall»
24 травня 2024 02:05
Співпраця УКД з ТРЦ «Veles Mall»

24 травня найбільший торгово-розважальний центр Івано-Франківська «Veles Mall» та Університет Короля Данила підписали договір про співпрацю.

Партнерство передбачає взаємодію у ключових напрямках, зокрема інформаційну підтримку, обмін досвідом та спільне вдосконалення освітніх програм.

«Співпраця між університетом та бізнесом має дуже важливе значення, оскільки зближує заклад вищої освіти та провідні на ринку компанії, що дозволяє краще зіставити навички випускників із потребами бізнесу», — наголосила директорка Центру кар'єри УКД Богдана Витвицька.

Згідно з угодою, студенти та викладачі університету матимуть можливість активно залучатися до практичних проєктів, що відбуватимуться в ТРЦ. Це надасть їм змогу отримати реальний практичний досвід і збагатити свої знання новими кейсами.

«Підписання зазначеного договору, без сумніву, важливе, оскільки дозволить застосовувати знання, здобуті під час навчання на практиці, а також розширити навички та компетенції студентів. Співпраця забезпечить розвиток освітніх програм і реалізацію спільних креативних проєктів», — зауважила проєктна менеджерка кафедри управління й адміністрування УКД Наталія Гавадзин.

Категорія
Дізнатися більше