Співпраця УКД та компанії «Епіцентр К»
11 червня 2024 10:06
Співпраця УКД та компанії «Епіцентр К»

Університет Короля Данила та філія ТОВ «Епіцентр К» в Івано-Франківську уклали договір про співпрацю з метою підготовки кваліфікованих фахівців, готових швидко реагувати на виклики сучасного бізнесу.

«Співпраця університетів з бізнесом створює взаємовигідне партнерство, яке сприяє розвитку як сфери освіти і науки, так і бізнесу, забезпечуючи кращу підготовку фахівців і впровадження інноваційних рішень», — наголосила директорка Центру кар'єри УКД Богдана Витвицька.

Відтепер здобувачі спеціальностей кафедри управління та адміністрування отримають практичну підготовку від стейкхолдера та пропозиції працевлаштування на літній період або на повну зайнятість.

«Цей документ має вагоме значення, адже дозволить утілювати теоретичні знання в життя, розвивати при цьому професійні навички та здібності студентів. Взаємодія також сприятиме оновленню та розвитку освітніх програм», — відзначила Наталія Гавадзин — проєктна менеджерка кафедри управління та адміністрування УКД.