Підписання угоди про співпрацю між Університетом Короля Данила та СДЮСШОР «Прикарпаття»
03 жовтня 2024 03:10

3 жовтня підписано договір про співпрацю зі Спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву з футболу «Прикарпаття» (СДЮСШОР). Ця угода спрямована на об’єднання зусиль для створення нових можливостей у сфері освіти, науки та спорту.

Меморандум передбачає організацію спільних заходів, тренінгів, конференцій та стажувань, які сприятимуть професійному розвитку студентів та вихованців спортивної школи. У рамках співпраці буде розроблено низку програм, зорієнтованих на підвищення кваліфікації, обмін досвідом та організацію спільних освітніх і спортивних проєктів.

«Співпраця з СДЮСШОР „Прикарпаття“ відкриває нові перспективи для наших студентів та дозволяє їм отримати не лише якісну освіту, а й практичний досвід у сфері спортивного менеджменту. Ми переконані, що цей проєкт принесе значну користь як для університету, так і для школи, а також сприятиме розвитку спорту в регіоні», - зазначає ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.