Підписання договору про співпрацю з бухгалтерською компанією «Калина Консалт»
18 вересня 2024 04:09
Підписання договору про співпрацю з бухгалтерською компанією «Калина Консалт»

Університет Короля Данила розширює мережу партнерських звʼязків з фаховими компаніями Івано-Франківська. У середу керівництво закладу підписало договір про співпрацю з бухгалтерською компанією «Калина Консалт», що стане ще одним кроком на шляху до вдосконалення освітнього процесу та підготовки висококваліфікованих спеціалістів бухгалтерської справи.

«Калина Консалт» — це сучасна компанія, що надає професійні послуги в галузі бухгалтерського обліку, фінансового консалтингу та податкового планування. Компанія спеціалізується на комплексному обслуговуванні підприємств різних форм власності, допомагаючи бізнесам оптимізувати свою діяльність, відповідати законодавчим вимогам та ефективно управляти фінансами.

«Взаємодія між університетом та бізнесом має дуже важливе значення, оскільки дозволяє зіставити навички випускників із потребами бізнесу. Університет Короля Данила готує фахівців, затребуваних на сучасному ринку праці і здатних швидко адаптуватися до змін та технологічних інновацій. І тому роль стейкхолдерів в освітньому процесі надзвичайно важлива», - зазначила директорка Центру карʼєри УКД Богдана Витвицька.