Перший модуль проєкту Бізнес-прогрів молоді IF
10 квітня 2024 10:04
Перший модуль проєкту Бізнес-прогрів молоді IF

9 квітня відбулася зустріч учасників «Бізнес-прогріву молоді IF» зі спікерами та представниками бізнесу. Спікеркою зустрічі стала Наталія Мухітдінова - психотерапевт, лектор, організаційний консультант- керівниця представництва ІТ-компанії ELEKS в Івано-Франківську.

Участь у першому навчальному модулі взяли засновник ПП «Будучність», ТОВ НВП «Маст», ТОВ «Еко-Марк»(Львів), перший заступник голови правління ПрАТ ІФЗ «Промприлад» (м. Івано-Франківськ) Ігор Маркуц, експерт із франшиз, офіцер ЗСУ, партнер-керівник міжнародної бізнес-спільноти BOARD, інвестор із досвідом близько 6 років ведення бізнес-франшиз, франчайзі мережі барбершопів «Frisor» та концептуальних барів «Пʼяна вишня» Руслан Колішенко, співзасновник та CEO компанії ELEKTROSVIT Сергій Биков.
Практики ділилися власним баченням сучасної підприємницької діяльності, говорили про те, що їм дав та що забрав бізнес, рекомендували початківцям бути допитливими, прискіпливими і водночас відкритими.

Організатори навчання - Університет Короля Данила, Івано-Франківська міська рада, Бізнес Асоціація Івано-Франківська.

Генеральний партнер - Blago.