Нові можливості для студентів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа
17 червня 2024 04:06
Нові можливості для студентів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа

Університет Короля Данила залучає до навчального процесу успішних фахівців-практиків, формуючи якісне професійне середовище для розвитку здобувачів. Зокрема, днями відбулося підписання договору про співпрацю з Денисом Бондарчуком-Гритою — власником закладу готельного типу «Lama Hostel» і керуючим партнером «Лабораторії маркетингу».

«Формування професійних навичок майбутніх фахівців відбувається не лише на теоретичних заняттях зі спеціалізованих предметів, а й під час практичної підготовки на підприємствах і організаціях туристичного профілю і сфери гостинності. Тісна співпраця з креативними підприємцями у сфері готельно-ресторанного бізнесу створює умови для проходження нашими студентами практики та сприяє актуалізації набутих знань», — наголосила директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.