Нові можливості безоплатного навчання для талановитих студентів УКД!
11 червня 2024 03:06
Нові можливості безоплатного навчання для талановитих студентів УКД!

11 червня Університет Короля Данила розпочав співпрацю з мовною школою «Otto Hans», яка відповідно до умов партнерства надаватиме можливість безоплатного навчання для талановитих здобувачів шляхом започаткування стипендійних програм.

«Взаємодія університету з роботодавцями є ключовим елементом актуалізації освіти, що сприяє підготовці студентів до успішної кар'єри та взаємному розвитку бізнес-спільноти та академічного середовища», — відзначила директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.

Партнерство також передбачає стажування та підвищення кваліфікації як для студентів, так і для працівників обох установ.

«Залучення здобувачів до реальних виробничих умов у межах підприємств, організацій чи закладів освіти усіх рівнів та форм власності є важливою складовою практико-орієнтованого підходу до навчання в Університеті Короля Данила», — наголосив проєктний менеджер кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій Олександр Лада.