Налагодження співпраці з Департаментом туризму та маркетингу Вінницької міської ради
22 березня 2024 10:03

У рамках форуму «Сакральні Карпати», що 21 березня відбувся в Університеті Короля Данила, підписано договір про співпрацю з Департаментом туризму та маркетингу Вінницької міської ради.
Прогнозована співпраця дасть змогу студентам спеціальності 242 Туризм і рекреація розширити географію набуття практичних навичок і проходити практику у Вінницькій міській раді.

Під час зустрічі директор Департаменту маркетингу та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені та директорка Центру карʼєри УКД Богдана Витвицька обговорили майбутні спільні проєкти, зокрема йшлося про розвиток на Прикарпатті нових туристичних маршрутів Шляху святого Якова.

Шлях святого Якова – один із найпопулярніших туристичних маршрутів Європи, який щорічно проходить близько 200-300 тисяч людей. Історично Каміно – це паломницька дорога до собору в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела, де зберігаються мощі апостола Якова - покровителя всіх мандрівників.