Меморандум з ГО «Спілка бухгалтерів Прикарпаття» укладено сьогодні в УКД
08 лютого 2024 02:02
Меморандум з ГО «Спілка бухгалтерів Прикарпаття» укладено сьогодні в УКД

Меморандум з ГО «Спілка бухгалтерів Прикарпаття» укладено сьогодні в Університеті Короля Данила.

Метою функціонування ГО «Спілка бухгалтерів Прикарпаття» є провадження освітньої та наукової діяльності, пов'язаної із сприянням професійному зростанню та розвитку професії бухгалтера.

Підписанти: Ольга Брегін, голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття, та Богдана Витвицька, директорка Центру кар’єри УКД, під час зустрічі обговорили зміст професії бухгалтера в умовах диджиталізації бізнес-процесів, а також умови взаємодії спілки та університету.

«Зараз затребуваність фаху обліківця на ринку праці набуває високих позначок в рейтингу, професія бухгалтера входить до десятки найбільш затребуваних на ринку», - відзначає директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.