Меморандум про співпрацю з компаніями «Omega Recruitment» та «Чиli marketing»
23 лютого 2024 03:02
Меморандум про співпрацю з компаніями «Omega Recruitment» та «Чиli marketing»

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч із Тетяною Марчук, директоркою та засновницею компанії «Omega Recruitment» та «Чиli marketing», експерткою в побудові HR-процесів для компаній різних ланок. У рамках зустрічі підписано договір про співпрацю, яка важлива для здобувачів всіх спеціальностей, оскільки передбачає ряд тренінгів для випускників з метою адаптації на ринку праці.

«Діяльність УКД спрямована на максимальну підтримку здобувачів при першому працевлаштуванні. Центр кар’єри УКД - це помічник студентів у побудові успішної кар’єри, - відзначає директорка Центру кар’єри Богдана Витвицька і додає: - Співпраця університету з рекрутинговою агенцією може значно полегшити процес працевлаштування для випускників університету, роблячи його більш ефективним і результативним».